Muzyka bez opłat

Spółka FAIR PLAY MUSIC w sposób profesjonalny zajmuje się udostępnianiem bazy utworów muzycznych do publicznego odtwarzania. Korzystanie z muzyki oferowanej przez Nas zwalnia Państwa z wysokich opłat na rzecz jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich np. ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV itp., gdyż posiadamy wyłączne prawo do dysponowania utworami znajdującymi się w Naszej bazie muzycznej.

Oferujemy szeroki wachlarz gatunków muzycznych, a ponadto możliwość indywidualnej konsultacji w celu dostosowania muzyki do konkretnych potrzeb. Baza utworów jest stale wzbogacana o nowe pozycje, a profesjonalna kadra i zaplecze techniczne daje nam możliwość zaoferowania wysokiej klasy usług.

Posiadamy swoich lektorów, własne studio muzyczne, gdzie w ramach umowy możemy nagrywać na bieżąco reklamy i informacje o promocjach. Proponujemy również stworzenie radia internetowego umożliwiającego nadawanie wyłącznie dla Waszej sieci muzyki, reklam, informacji o produktach. W razie potrzeby służymy także pomocą w wykonaniu sieci radiowęzłowej. Oferujemy również możliwość stworzenia utworu okazjonalnego, reklamującego Waszą markę lub produkt. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Jesteśmy przekonani, że Nasza oferta pozwoli Państwu znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi Państwa Klienta.